Akra Antalya’nın seçkin fıne dınıng restoranı Asmani, lezzet tutkunlarını bekliyor

Asmani Restoran’ın Executive Chef’i Mesut Yıldırım tarafından mevsimsel ürünlerin en tazeleriyle hazırlanan ve üç ayda bir mevsime göre yenilenen Asmani lezzetleri, rafine tatları ve şık sunumlarıyla unutulmaz bir tadım deneyimi vadediyor.

Akdeniz’e uzanan Bey Dağları’nın muhteşem manzarasına ev sahipliği yapan Akra Antalya’da yer alan Asmani Restoran yeni sezona güçlü bir giriş yapıyor. Fine Dining segmentindeki iddiasını her yıl bir adım öteye taşıyan Asmani, üç ayda bir mevsimsel olarak yenilenen menüsüyle yerel lezzetlere eşlik eden dünya mutfağının en özel tatlarını sade ve şık sunumlarla misafirlerine sunmaya devam ediyor. Asmani Restoran’ın Executive Chef’i Mesut Yıldırım ve ekibi ile Fine Dining kültürünün tüm detaylarına yer veren Asmani’de gastronomi yolculuğu öğle yemeği hizmetiyle başlayarak ambiyans ve romantik esintilerin öne çıktığı akşam yemekleriyle taçlanıyor. Oturma düzeni ve şık dizaynıyla kalabalık gruplardan özel gün kutlamalarına kadar birçok farklı grubu ağırlayan Asmani Restoran, unutulmaz yaz akşamlarının bu sezon da değişmeyen adresi oluyor.

SUSHİ BAR’I, ZENGİN KAV’I VE TARLADAN SOFRAYA LEZZETLERİYLE AYRICALIKLI BİR RESTORAN

Uzak Doğu Mutfağı’ndan tüm dünyaya yayılan suşi konusunda zengin menüsüyle suşi severlerin favorisi Asmani Restoran, Maki’den, Nigiri’ye Rolls’lardan mix tabak sunumlarına kadar geniş bir suşi seçkisi sunuyor. Sınırlı sayıda markaların yanı sıra sofra şaraplarının da yer aldığı geniş kavıyla her damak zevkine hitap eden Asmani Restoran menüsünde yerel üreticilerden tedarik edilen ürünlere de geniş yer veriyor. Menüde tarladan sofraya lezzetlere; mandıra, olta, çiftlik, değirmen ve taze kasap lezzetleri eşlik ediyor.

BAŞARISINI ÖDÜLLERLE TAÇLANDIRIYOR

Fine Dining hizmetleriyle misafirlerinin vazgeçilmezi olan Asmani, başarısı ödüllerle taçlandırıyor. 2024 yılında Gault & Millau Türkiye’nin açıkladığı listeye girerek 1 Toque” (1 şapka) ödülü ile “Gourmand Table International Cuisine” ödülüne layık görülürken Asmani, gastronomi dünyasında ses getiren prestijli ödüllerine yenilerini eklemek için hazırlıklarına devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir